SAFETY ACADEMY SYSTEM

- THE BEST SKILLS FOR THE WORST SITUATIONS -

KURZY SKALNÍHO LEZENÍ

METODIKA, JIŠTĚNÍ, ŠTANDY, SLANĚNÍ, ...

Individuální kurzy skalního lezení podle vašeho zadání.

Pro všechny, kteří chtějí s lezením začít nebo se chtějí v lezení posunout někam dál nebo výš anebo se chtějí z indoorových lezeckých stěn přesunout ven - do přírody - na skály. To vše vám umožní naše kurzy skalního lezení. Metodika, lezecký materiál, uzly, jištění, jistící pomůcky, štandy, slanění, lezení po vlastním, vícedélky, zkrátka vše, co k tomu patří - v klidu, bezpečně a na pohodu.

Tyto kurzy pořádáme pro jednotlivce nebo malé skupinky (preferujeme bezpečnost a individuální přístup). Obsah kurzu plně přizpůsobíme vašim vstupním dovednostem a znalostem. Program sestavíme podle vašeho zadání - např. lezu pouze na umělé stěně a chci začít lézt venku na skalách nebo zatím jsem lezl pouze jako druholezec a chci začít cesty vyvádět "na prvním" anebo si jen chcete užít hezký den ve skalách s trochou metodiky nebo ... - nic není problém - zkrátka záleží jen na vás :)

Pokud chcete zažít neopakovatelnou atmosféru ve světě strmých skalních stěn, pak neváhejte a napište nebo zavolejte (kontakt zde) a domluvíme se - tyto kurzy děláme pouze podle vašeho individuálního zadání.  

V tuto chvíli není vypsaný žádný termín. Máte-li o kurz zájem, kontaktujte nás na info@safety-academy.cz.

Zpět na seznam kurzů